Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
STAŃKO Leszek
LOT 50 | ID: 010050 |
STAŃKO Leszek BIO | |
| Tytuł: | Dolina Kościeliska (1996) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50,5 x 65,5 cm 59,7 x 75 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1996 R." Sygnowany i opisany na odwrocie: "TATRY POLSKIE | DOLINA KOŚCIELISKA | Leszek Stańko" Na odwrocie nalepka autorska artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 4600 zł |