Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
STAŃKO Leszek
LOT 48 | ID: 010048 |
STAŃKO Leszek BIO | |
| Tytuł: | Rejon Morskiego Oka (1996) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 35 x 50,5 cm 49 x 63,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1996 R." Sygnowany i opisany na odwrocie: "Rejon Morskiego Oka | Leszek Stańko" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |