Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
TONDOS Stanisław
LOT 9 | ID: 010009 |
TONDOS Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok na katedrę św. Szczepana w Wiedniu |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 59,5 x 40 cm (wymiary w świetle passe-partout) 83 x 63 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d. "Tondos" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |