Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
LOT 26 | ID: 010026 |
| Tytuł: | Zamyślenie (1926) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 21,5 x 47,5 cm 34,5 x 61,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman 1926" | |
| Cena wywoławcza: | 20000 zł |
| Cena uzyskana: | 26000 zł |