X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 26
ID: 010026

Tytuł:Zamyślenie (1926)
Technika:olej, płótno
Wymiary:21,5 x 47,5 cm
34,5 x 61,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman 1926"
Cena wywoławcza:20000 zł
Cena uzyskana:26000 zł