X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

Numer: 26
ID: 010026

Tytuł:Zamyślenie (1926)
Technika:olej, płótno
Wymiary:21,5 x 47,5 cm
34,5 x 61,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:20000 zł
Cena uzyskana:26000 zł