X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 30
ID: 010030

Tytuł:Pejzaż z Nazaretu (1944)
Technika:olej, karton naklejony na tekturę
Wymiary:27 x 19 cm
32 x 23,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany śr.d.: "Kochanemu i Drogiemu | Panu Doktorowi Janowi Freundlichowi | w dzień Imienin. Wdzięczny Wlastimil Hofman 1944 | Nazaret"

Po lewej stronie lekko widoczny ślad po załamaniu podłoża - praca po konserwacji.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:7000 zł