XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

MESSER Abraham
Numer: 49
ID: 011049

MESSER Abraham BIOGRAFIA

Tytuł:Stary Żyd podczas pisania
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 58 cm
76 x 64,5 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:6500 zł