Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
LOT 63 | ID: 011063 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Czerwone tulipany (2017) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 33 x 24 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | "CZERWONE | TULIPANY" | NR: XXIII- | - 1166-6828" |
Cena wywoławcza: | 19000 zł |
Cena uzyskana: | 22000 zł |