XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

Numer: 63
ID: 011063

Tytuł:Czerwone tulipany (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:33 x 24 cm
Cena wywoławcza:19000 zł
Cena uzyskana:22000 zł