XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

LOT 63
ID: 011063

Tytuł:Czerwone tulipany (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:33 x 24 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK | "CZERWONE | TULIPANY" | NR: XXIII- | - 1166-6828"
Cena wywoławcza:19000 zł
Cena uzyskana:22000 zł