Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
13 października (środa) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 2 | ID: 011002 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żołnierze Napoleona przed chatą (1932) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 38,5 x 49,2 cm 51,5 x 61 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1932" Opisany na odwrocie ołówkiem adnotacją: "Zakupione | we Lwowie | 4.II.1946" oraz inicjałami ówczesnego właściciela obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Cena uzyskana: | 30000 zł |