Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
13 października (środa) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 5 | ID: 011005 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele krakowskie (1945) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 70,4 cm 66,5 x 87 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1945" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 20000 zł |
| Cena uzyskana: | 28000 zł |