XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

MICHAŁOWSKA Maria
Numer: 82
ID: 011082

MICHAŁOWSKA Maria BIOGRAFIA

Tytuł:Formy zatrzymane V
Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 100 cm
Cena wywoławcza:3400 zł
Cena uzyskana:3400 zł