XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

KRZYŻAK Mieczysław
Numer: 19
ID: 011019

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Starcie
Technika:olej, płótno
Wymiary:59,7 x 80 cm
80,5 x 100 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:1400 zł
Cena uzyskana:3600 zł