XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

KRZYŻAK Mieczysław
Numer: 18
ID: 011018

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Nocna wyprawa
Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70,5 cm
64 x 84 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4200 zł