Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
13 października (środa) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14,
PACIOREK Stanisław
LOT 22 | ID: 011022 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwitnący sad (1942) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 39,5 x 54 cm 49 x 63,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "St. Paciorek | Salwator 942." | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |