XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

PACIOREK Stanisław
Numer: 22
ID: 011022

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Kwitnący sad (1942)
Technika:olej, płótno
Wymiary:39,5 x 54 cm
49 x 63,5 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:2400 zł
Cena uzyskana:2400 zł