Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
13 października (środa) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14,
PAWLIKOWSKI Wiktor
LOT 80 | ID: 011080 |
PAWLIKOWSKI Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Złockiem (1978) |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 48 x 42 cm 61 x 53,5 cm (arkusz) 65,5 x 58 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Pawlikowski 78." | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |