Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
GERLACH Eugeniusz
LOT 66 | ID: 012066 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kościół św. Wojciecha w Krakowie |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 55,5 x 62,5 cm 66 x 73 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "E Gerlach" |
Estymacja: | 4000 - 5000 zł |