Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
GERLACH Eugeniusz
LOT 66 | ID: 012066 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół św. Wojciecha w Krakowie |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 55,5 x 62,5 cm 66 x 73 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E Gerlach" | |
| Estymacja: | 4000 - 5000 zł |