Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
KOCHANOWSKI Janusz
LOT 73 | ID: 012073 |
KOCHANOWSKI Janusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Faktury nieba VI (1994) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 60 x 75 cm 70 x 85,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JKOCHANOWSI 1994" Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu. | |
| Estymacja: | 3000 - 5000 zł |