Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
ORACZEWSKI Józef
LOT 67 | ID: 012067 |
ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Katedra (2004) |
| Technika: | akryl, relief, technika własna, płótno |
| Wymiary: | 99,5 x 159 cm 109,5 x 171 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "ORAC | TACZÓW 04"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 10000 - 20000 zł |