Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
ORACZEWSKI Józef
LOT 67 | ID: 012067 |
ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Katedra (2004) |
Technika: | akryl, relief, technika własna, płótno |
Wymiary: | 99,5 x 159 cm 109,5 x 171 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "ORAC | TACZÓW 04"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 10000 - 20000 zł |