Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
MAZUŚ Stanisław
LOT 79 | ID: 012079 |
MAZUŚ Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Refleksje na Cykladach (2002) |
| Technika: | olej, płótno naklejone na płytę |
| Wymiary: | 40 x 50 cm 47,8 x 57,6 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "SMazuś 2002" Opisany p.d.: "SYROS" Na odwrocie nalepka autorska z błędnie opisanymi wymiarami obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |