Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
WIŚNIEWSKI Stanisław
LOT 61 | ID: 012061 |
WIŚNIEWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | W boju (1975) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 100 x 120 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "ST. WIŚNIEWSKI. 75" Na odwrocie opis autorski: "STAN. WIŚNIEWSKI | "W BOJU" - OLEJ | 120 x 100 cm" Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |