WIŚNIEWSKI Stanisław

WIŚNIEWSKI Stanisław
LOT 61
ID: 012061

WIŚNIEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:W boju (1975)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 120 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "ST. WIŚNIEWSKI. 75"
Na odwrocie opis autorski: "STAN. WIŚNIEWSKI | "W BOJU" - OLEJ | 120 x 100 cm"
Estymacja:3000 - 4000 zł Zobacz w ofercie Salonu Sztuki KDA