Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
WYSOCKI Stanisław
LOT 43 | ID: 012043 |
WYSOCKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tancerka |
| Technika: | brąz |
| Wymiary: | 36,5 x 12,5 x 8,5 cm |
| Sygnowana i datowana z tyłu.: "Stan Wys | VIII/XII 2004"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 8000 - 10000 zł |