Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
RUDOWICZ Teresa
LOT 47 | ID: 012047 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kompozycja 68 | 16 (1968) |
Technika: | technika własna, collage, płótno |
Wymiary: | 30 x 27 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa Rudowicz | 68|16"
PROWENIENCJA: - kolekcja Danuty Józefikowej. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 10000 - 15000 zł |