Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
RUDOWICZ Teresa
LOT 47 | ID: 012047 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja 68 | 16 (1968) |
| Technika: | technika własna, collage, płótno |
| Wymiary: | 30 x 27 cm |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa Rudowicz | 68|16"
PROWENIENCJA: - kolekcja Danuty Józefikowej. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 10000 - 15000 zł |