Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
BEŁTOWSKI Juliusz Wojciech
LOT 59 | ID: 013059 |
BEŁTOWSKI Juliusz Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret (1895) |
| Technika: | drewno |
| Wymiary: | 21 x 20 x 2,5 cm |
| Sygnowany na przodzie: "Juliusz Bełtowski" Datowany na krawędzi: "189V" Opisany na odwrocie: "JB | XV/X 895" PRACA NIEDOSTĘPNA | |