Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
LESZKO Ludwik
LOT 41 | ID: 013041 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Galary na Wiśle (1949) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 62,5 x 99,5 cm 74 x 112 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1949" Widoczne zabrudzenia warstwy malarskiej oraz liczne wybrzuszenia podłoża. PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. |