Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
JENTA-DMITRUK Małgorzata
LOT 79 | ID: 013079 |
JENTA-DMITRUK Małgorzata BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zielony kawałek świata z cyklu "Pejzaże nie całkiem niemożliwe" (2020) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 80 x 100 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "M. JENTA-DMITRUK 2020" Opisany na odwrocie.: "MAŁGORZATA JENTA-DMITRUK 2020 | "ZIELONY KAWAŁEK ŚWIATA" | Z CYKLU: "PEJZAŻE NIE CAŁKIEM NIEMOŻLIWE" " |
Cena wywoławcza: | 6500 zł |
Cena uzyskana: | 6500 zł |