Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
FILIPKIEWICZ Mieczysław
LOT 30 | ID: 013030 |
FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima w podgórskiej wiosce |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 49 cm 49 x 63,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ" Widoczne pojedyncze, niewielkie ubytki warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 4600 zł |