Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 23 | ID: 013023 |
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Plac Zamkowy w Warszawie |
| Technika: | akwarela, gwasz, węgiel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 50 x 69,5 cm 55 x 74 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |