Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 26 | ID: 013026 |
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zaułek |
| Technika: | akwarela, gwasz, węgiel, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 49,5 x 35 cm 55,5 x 40,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |