Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 22 | ID: 013022 |
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sanna |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70,5 x 50,7 cm 85 x 65 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wł. Chmieliński" | |
| Cena wywoławcza: | 9500 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |