Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 14 | ID: 013014 |
| Tytuł: | Autoportret z paletą (1939) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 100 x 70 cm 119 x 88,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: "Wlastimil | Hofman | 1939" | |
| Cena wywoławcza: | 42000 zł |
| Cena uzyskana: | 42000 zł |