Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 19 | ID: 013019 |
| Tytuł: | Odpoczynek wędrowca (Autoportret) (lata 50.) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 71,5 x 52 cm 80 x 59,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d. "Wlastimil | Hofman" | |
| Cena wywoławcza: | 24000 zł |
| Cena uzyskana: | 24000 zł |