Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 39 | ID: 014039 |
| Tytuł: | Młody mężczyzna (1926) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 15,7 x 11,6 cm (w świetle passe-partout) 25,5 x 21,4 cm (z oprawą) |
| Sygnowany monogramem i datowany p.d.: "19 WH 26" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1700 zł |