Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 16 | ID: 014016 |
| Tytuł: | Ksaweyria w obowiązku |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 41 x 30,5 cm 48,5 x 38 cm (z oprawą) |
| Opis autorski na odwrocie: "Ksaweyria | w obowiązku" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |