Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
LOT 40 | ID: 014040 |
Tytuł: | Portret mężczyzny (1954) |
Technika: | ołówek, karton |
Wymiary: | 20,3 x 14,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "19 WH 54" Sygnowany na odwrocie monogramem "WH" Na odwrocie fragment innego portretu rysowanego tuszem. W dolnej części widoczne podłużne odbarwienie podłoża. PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. Rysunek dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl |
Estymacja: | 2600 - 3600 zł |