Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 25 | ID: 014025 |
| Tytuł: | Geniusz rozerwał kajdany/Sztuka wolna, rozkuta Polska (rysunek dwustronny) |
| Technika: | kredka, papier |
| Wymiary: | 33,9 x 21 cm |
| Sygnowany p.d. monogramem "WH" na stronie z kompozycją "Geniusz rozerwał kajdany" Opisany p.d.: "Geniusz rozerwał | kajdany" na stronie z kompozycją "Geniusz rozerwał kajdany" Sygnowany l.d. monogramem "WH" na stronie z kompozycją "Sztuka wolna, rozkuta Polska" Opisany p.d.: "Sztuka | wolna | rozkuta | Polska" oraz p.g.: "środek trypt" na stronie z kompozycją "Sztuka wolna, rozkuta Polska" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 2800 - 3800 zł |