Krakowski Dom Aukcyjny®XV Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 1 | ID: 015001 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żółty tulipan (2018) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 18 x 13 cm 23,2 x 18,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E. DWURNIK" Sygnowany i datowany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – zakup od artysty. | |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |