Krakowski Dom Aukcyjny®XV Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 2 | ID: 015002 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Poznań (2015) |
Technika: | olej, akryl, płótno |
Wymiary: | 65 x 81 cm 71 x 87 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "E. DWURNIK | 2015" Sygnowany i opisany na odwrocie: "2015 | E. DWURNIK | "POZNAŃ" | NR: IX-1096 | 5328" PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – zakup od artysty. |
Cena uzyskana: | 140000 zł |