XV Aukcja Dzieł Sztuki | Edward Dwurnik (1 VI 2022)

LOT 2
ID: 015002

Tytuł:Poznań (2015)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:65 x 81 cm
71 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E. DWURNIK | 2015"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "2015 | E. DWURNIK | "POZNAŃ" | NR: IX-1096 | 5328"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– zakup od artysty.
Cena uzyskana:140000 zł