Krakowski Dom Aukcyjny®XV Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 5 | ID: 015005 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kontrabasista (2016) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 18 x 13 cm 31,5 x 26,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2016 | E. DWURNIK" | |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |