Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
SETKOWICZ Adam
LOT 15 | ID: 016015 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż zimowy z wronami |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 24,6 x 34,8 cm 39 x 48,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej. |
Cena wywoławcza: | 3400 zł |
Cena uzyskana: | 3400 zł |