Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 13 | ID: 016013 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Gęsiarka |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 34 x 50,5 cm 48 x 62,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |