Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
DZWONKOWSKI Aleksander
LOT 42 | ID: 016042 |
DZWONKOWSKI Aleksander BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Złotowłosa (1923) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 47,8 x 36 cm |
Uwagi: | Sygnowany na odwrocie: "A Dzwonkowski | 1923"
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |