Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
MASZYŃSKI Julian
LOT 26 | ID: 016026 |
MASZYŃSKI Julian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na zwiadzie (1893) |
| Technika: | olej, panel |
| Wymiary: | 24 x 48,2 cm 49 x 73,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "J. Maszyński 93 r." Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 21000 zł |