XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

MASZYŃSKI Julian
LOT 26
ID: 016026

MASZYŃSKI Julian BIOGRAFIA

Tytuł:Na zwiadzie (1893)
Technika:olej, panel
Wymiary:24 x 48,2 cm
49 x 73,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "J. Maszyński 93 r."
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
Cena wywoławcza:2200 zł
Cena uzyskana:21000 zł