Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 23 | ID: 016023 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nocny powrót |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 80 cm 70 x 91 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |