XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 23
ID: 016023

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Nocny powrót
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
70 x 91 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Cena wywoławcza:5500 zł
Cena uzyskana:5500 zł