Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 54 | ID: 016054 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret jedynej z kobiet (2001) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73 x 50 cm 87 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: "‧R‧Z‧ | ‧01‧" Opisany na odwrocie: "‧R‧ZAKRZEWSKI‧ | ‧2001‧OLEJ‧" | |
| Cena wywoławcza: | 22000 zł |
| Cena uzyskana: | 48000 zł |